INFORMACE - je dobré si je pročíst celé


 • *** info ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ ***

  Pro plánovanou přestavbu objektu v areálu městského parku DTJ - Na Drahách, kde jste Špekáček od jeho založení navštěvovali až do roku 2015, proběhne i letošní, dvacátý ročník v příjemném prostředí Letního parketu CIHELKA Hlinsko - Blatno. Pravdou je, že pokud je pro nás připravené počasí jako v minulém roce, Cihelka nabídne příjemný azyl před horkem, na druhou stranu, kdyby nás čekalo deštivé počasí, nabídne více než 500 zastřešených míst k sezení.

  Letní parket CIHELKA Hlinsko-Blatno


  Zvětšit mapu

  * Areál je pro případ deště z velké části zastřešen. Další možnost úkrytu Vám nabídne velkoplošný stan o rozměrech 6 x 12 metrů s vybaveným barem a výčepem.
  * V areálu je několik toalet s vodou po nedávné pečlivé rekonstrukci. Přesto místo dovybavíme dalšími mobilními WC s možností mytí rukou.
  *** info PARKOVIŠTĚ a UBYTOVÁNÍ ***

  V ceně vstupenky je také parkoviště a stanové městečko s možností přespání ve vlastním stanu.

  Je pro Vás připraveno provizorní parkoviště za areálem místního pivovaru "RYCHTÁŘ" a to zcela zdarma. Parkoviště je od areálu necelých 1,5 km. Bohužel, není žádná možnost zaparkovat blíže. Chtěli bychom Vás upozornit, že na všech okolních loukách je parkování zakázáno, a hrozní pokuta, či náhrada škody!!! ... Proto prosíme, vyložte své spolucestující a případné batohy před areálem, ale pak své auta zaparkujte na vyhrazené parkoviště za pivovarem (viz. Plánek níže). Své auta parkujte za pivovarem na pravé straně od vozovky (vlevo je pozemek POVODÍ). Parkoviště je nehlídané, na vlastní nebezpečí, a za vaše auta neodpovídáme, proto si nenechávejte cenné věci v autě!


  Své stany si můžete rozložit na loukách pár kroků od areálu (viz. plánek níže). A opět Vás prosíme, nenechávejte si cenné věci ve stanech. Stanová městečka jsou nehlídaná, na vlastní nebezpečí, a za vaše stany a věci odpovědnost neneseme!

  "Stan a ani auto, totiž není trezor!!!"


  plánek parkoviště a stanových městeček:  Odkaz ke stažení plánku - parkoviště a stanové městečka zde:

  *** info PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ***

  Předprodejní vstupenky budou v prodeji od 15.6. do 6.8.
  Krom tradičnich předprodejních míst, můžete letos koupit vstupenky

  v siti TICKETPORTAL
  Ticketportal

  Další informace a předprodejní místa najdete v záložce "VSTUPNÉ"
  * akce je pořádána pod záštitou člena Rady Pardubického kraje Ing. Pavla Šotoly *Zákazy

 • * od zákazu vstupu psů upouštíme, ale mějte své miláčky na vodítku a s košíkem, tak aby neobtěžovali ostatní účastníky
  * zákaz vstupu podnapilým osobám
  * zákaz vnášení alkoholu (táta říká: "kdo bude přistižen, tomu bude ustřižen")
  * zákaz vstupu na pódium a do prostor vyhrazených pro organizátory a účinkující
  * zákaz fotografování, pořizování audio a video záznamů chceme zmírnit a umožnit tak návštěvníkům, aby měli památku na návštěvu naší akce. Pro nás je důležité, aby nedošlo z těchto důvodů k nedodržení smluv s některými muzikanty. V tomto případě budete upozorněni před vystoupením.